Курс доллара Курс евро Курс рубля
 
 
г. Днепропетровск
ул. Баррикадная, 2/17 (за рестораном «Репортер»)
т/ф +380(56)371-72-72


г.Киев
т. +380(67)-560-71-39

   

САНАТОРІЙ „ЧЕРЕМОШ"

{TOTAL_DAYS}
от 360

САНАТОРІЙ „ЧЕРЕМОШ"


Санаторій розташований в центральній частині міста, в лісопарковому масиві, неподалік від «старого бювету», діє зручна для відпочиваючих  
система, за якою усі додаткові процедури включені у вартість путівки.

Розташування:
 в центральній частині курорту, поблизу пішохідної зони курорту.  
Розміщення: санаторій має 7 корпусів - №2 (5 поверхів), №3-№7 (3 поверхи), №8 (2 поверхи), що розташовані поруч. До бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури - 350м., до Лікувально-діагностичного центру - 50м., 
-1-, 2-місні номери «блочні»,  складаються з 2-х кімнат, в номерах ремонт середньої якості, санвузол та душ один на 2 кімнати.
-
1-, 2-місні номери «економ», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ
-1-, 2-місні номери «економ плюс», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ, ТВ.
-1-кімнатний 1-2-місний «стандарт», номер після ремонту з балконом, півтораспальне або два 1-но спальні ліжка, м'які меблі, душ, ТВ, холодильник, чайний посуд (посуд для кави), електрочайник, столовий посуд.
-
2-місні 2-кімнатні люкси стандарти; в номері одне широке або два окремі ліжка, м'які меблі, ванна або душ, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.
-2-місні 2-кімнатні люкси покращені з сучасним євроремонтом, склопакетами, балконами; в номері одне широке або два окремі ліжка, м'які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.
-3-кімнатний 2-місний люкс стандарт, номер з сучасним ремонтом, склопакетами, балконом; в номері одне широке або два окремі ліжка, м'які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, телевізор, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави) на 6 осіб, столовий посуд на 5 осіб, електрочайник.
Харчування:
 3 разове дієтичне у  їдальні санаторію Перлина Прикарпаття, яка розміщена на межі території двох санаторіїв. Для санаторію Черемош виділено окремий зал на 300 місць. Окрім цього невеличкі столові зали покращеного харчування є безпосередньо в корпусах №6 і №7. В їдальні організована заказна система харчування, на всі види дієт розроблено 7-ми денні сезонні меню. 
Дієта №1: при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю, та виразковій хворобі шлунку.
Дієта №2: при хронічному холецеститі, ентериті, коліті.
Дієта №5: при хронічному гастриті з секреторною недостатністю, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічному гепатиті поза загостренням, цирозі печінки поза її недостатністю.
Дієта №5П: при хронічному панкриатиті, та при хронічних захворюваннях шлунка з підвищеною кислотністю.
Дієта №8 і 9: при захворюваннях внаслідок порушення обміну речовин, цукровому діабеті, ожирінні І та ІІ ступенів.
Дієта №15: як перехідна дієта до звичайного харчування в період видужання та після лікувальних дієт.

Лікуванняпослуги та процедури, які надають в санаторії: послуги стоматолога, мікроклізми, маніпуляційні процедури, масаж, послуги в косметологічних кабінетах, грудотерапія. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі. 
В санаторії функціонує відділення для лікування дітей та дорослих з захворюванням органів травлення (гастрит, дуоденіт, функціональні дислепсії, дискінезії, холецистити, закрепи, коліти) та відділення для лікування цукрового діабету, де працюють досвідчені лікарі-ендокринологи, діє школа цукрового діабету, в якій хворих навчають як жити з цим захворюванням. 
Сервіс: танцювальний зал, екскурсійне бюро, дитяча кімната, дитячий майданчик, платна автостоянка- 50м від корпусу, Wi-Fi 7 корпус.
Розрахунковий час: 24.00
Адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. 100-ліття курорту Моршин, 4.

Вартість за 1 особу, за 1 добу, в грн. 

У вартість входить: проживання, 3-разове харчування, лікування за призначенням лікаря, курс лікування мінеральними водами.
У вартість не входить
:
 додаткові процедури і послуги.

 

Вартість за номер, за 1 добу, в грн.Категорія номераТип харчування

Вартість


11.01.17-31.05.17

Додаткове місце

Дитина на основному місці 
11-17р.

Дорослий

Дитина
4-17р.

 Двомісний  трикімнатний люкс стандарт

покращене

1020

415

325

415

Двомісний  двокімнатний люкс стандарт

покращене

1000

415

325

415

Двомісний стандарт двокімнатний

покращене

920

415

325

415

Одномісний стандарт


покращене


540


-


-


-

Одномісний економ


стандартне


520


-


-


-

Двомісний  стандарт


покращене


960


410


290


400

 Двомісний економ плюс


стандартне


900


380


270


385

У вартість входить: проживання, 3-разове харчування, лікування за призначенням лікаря, курс лікування мінеральними водами.
У вартість не входить: додаткові процедури і послуги.

!!! Мінімальний термін бронювання 12 днів.