Курс доллара Курс евро Курс рубля
 
 
г. Днепропетровск
ул. Баррикадная, 2/17 (за рестораном «Репортер»)
т/ф +380(56)371-72-72


г.Киев
т. +380(67)-560-71-39

   

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА

{TOTAL_DAYS}
Звоните

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА
Пансіонат «Сонячна долина» - унікальний лікувально-оздоровчий комплекс загальною площею 7500 м2 - знаходиться на території відомого курорту «Сонячне Закарпаття».

Розташування: пансіонат розміщений в зоні бальнеологічного курорту Поляна,  на відстані 11 км від м. Свалява, в долині р. Велика Пиня (басейн р. Латориця), між Вулканічними і Полонинськими хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м над рівнем моря, в так званій Пієнінській гідрогеологічній зоні, породи якої представлені в основному пісчанниками.
Розміщення: у 38 стандартних номерах (площа 30 м2), 2 номерах «Півлюкс» (площа 38 м2), 8 двокімнатних номерах «Люкс» (площа 60 м2), 2 номерах «Люкс +» (площа 90 м2), 3 номерах «Супер люкс» (площа 105 м2). Усі номери обладнані сучасними меблями, цифровим телефонним зв'язком, кабельним TV на 25 каналів і сейфами для зберігання цінних речей. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерева.
Лікування: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту:
рефлюкс-эзофагітів різних форм легкого і середнього ступеню фази загострення; хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також зі збереженою і підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-звукової функції шлунку; функціональних порушень шлунку або моторної активності («не виразкова диспепсія»); виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки в стадії ремісії або в період після загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозр на можливість злоякісного переродження; хвороб оперованого шлунку та виразкової хвороби шлунку з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеню, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту не раніше, ніж за два місяці при загоєному післяопераційному рубці і позитивному загальному стані; хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з виявленням кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення («синдром подразненої товстої кишки»); хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології: гепатитах, холециститах, ангіохолітах в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи в неактивній фазі  і при нормальній ШЗЕ; остаточних явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчевого міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді; жовчо-кам'яної хвороби, не ускладненої  інфекцією або частими загостреннями; сечових діатезах (урат і оксалатурії); цукровому діабеті інсулін незалежному (II типу) легкого і середнього ступеню і без ускладнень, в стадії компенсації.
Можливе лікування цукрового діабету, хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, простатиту, пародонтозу, остеохондрозу та ін.
Вода подається зі свердловини в бювети, розміщені в спальному і лікувальному корпусах.
Механізм цілющої дії води «Поляна Квасова»: при внутрішньому застосуванні вода викликає лужну реакцію біологічного середовища організму - кислотонейтралізація в шлунку, нормалізація РН порожнини рота, крові, сечі.  Має холетеричну, холкінетичну, діуретичну дію, має виражений вплив на вуглеводний і жировий обмін. Антацидне (кислотонейтралізуюча) дія зумовлена буферними властивостями мінеральної води.
Гіпербарична оксигенація в барокамерах оксигенація в барокамерах (ГБО) підвищує ефективність лікування багатьох захворювань. Вона проводиться за допомогою обладнання, яке використовується не лише в країнах СНД, але й у США, Австралії, Туреччині, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Кубі.
Механізм дії ГБО наступний: організм насичується під високим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тискові. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.
Область застосування гіпербаричної оксигенації це: порушення кровообігу, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця; захворювання шлунково-кишкового тракту; інтенсивна терапія і реанімація; пластична хірургія і косметологія; бронхіальна астма; порушення обміну речовин; гострі порушення слуху; порушення репродуктивної функції; функціональні підготовки спортсменів; загальне покращення стану здоров'я.
Діагностичні кабінети обладнані сучасними комп'ютерним обладнанням, що дає можливість проводити гематологічний і біохімічний аналіз крові, гастро-, колоно-, фіброскопію, УЗД-діагностику, електрокардіографію, комп'ютерний аналіз сечі, PH-метрію, імунно-ферментний аналіз тест-системами.
До послуг відпочиваючих фітобар, басейн, масажний кабінет, а також повний спектр водних процедур: гідро лазерний душ (червоний, зелений, висхідний), низхідний, струменевий (Шарко), вакуумний і циркулярний душі, підводний душ-масаж, мінеральні, перлинні і хвойні ванни, ванни  «Гейзер» та ін.
В 20 лікувальних кабінетах здійснюється електролікування, лазеротерапія, гідротерапія, кишкові зрошення, гідро лазерний масаж ясен, інгаляції, лікування мікрокомп'ютерним прибором Шубоши, а також гідроколонотерапія (ретроградне промивання не лише товстої кишки, але й ортоградне пероральне промивання усього травневого каналу ізотонічним трисолевим розчином на основі мінеральної води).
Доповнюють комплексне лікування нетрадиційні методи профілактики та лікування різних захворювань: гірудотерапія (лікування за допомогою п'явок), озонотерапія, ароматерапія, сенглетно-киснева терапія, голкорефлексотерапія, а також унікальна східна система очистки організму «Хамам».
Харчування: збалансоване харчування в ресторані з трьома залами у відповідній з категорії номерів. Усі зали обладнані системою кондиціонування та вентиляції.
Сервіс: конференц-зал на 100 посадкових місць з аудіо- та відеотехнічними засобами, з можливістю доступу до Інтернету для проведення конференцій, симпозіумів і семінарів. Для відпочиваючих надається ряд додаткових послуг: сучасна пральня, перукарня, 2 тенісних корти, банкомат, пошта. Розташований в лікувальному корпусі басейн (розмір 15 × 6,5 м) з підводним масажем, шийним масажем (водоспадом), гейзерами і протитечіями. 
Розрахунковий час: 12.00
Адреса: Закарпатська область, Свалявський р-н, смт. Поляна

Вартість за 1 особу за 1 добу, в грн. Вартість за 1 особу за 1 добу, в грн. 


Базова програма

20.01.17 - 28.02.17

1 ос.

2ос.

Номер вищої категорії(однокімнатний)

1425

950

Напівлюкс однокімнатний

1710

1140

Люкс двокімнатний

1905

1270

Люкс підвищеного комфорту

2560

1450

Апартаменти

2990

1745

*Ціна  включає: проживання, 3-разове харчування (по замовленню дієтичне), консультацію та спостереження терапевта на протязі перебування, прийом мінеральної води, відвідування басейну та тренажерного залу, ранкова гімнастика, пішохідні програми, уроки танців, аквааеробіки, пішохідні прогулянки-теренкури.

** Всі номера пансіонату двомісні. При розміщенні однієї особи в номері, з вартості номеру вираховується оплата за харчування та оздоровчо-профілактичні процедури другої особи.

***Для третьої особи оплачується додаткове місце (проживання, 3-х разове харчування) в залежності від віку:

-
 діти, віком до 3-х років – розрахунок по факту; 
- діти, віком від 3-х до 5-ти років
 –170,00 грн;
-
 діти, віком від 5-ти років -
  
 - 350 грн. – в номерах категорії «вища», «напівлюкс», «люкс»; 
  
 - 390 грн. - в номерах категорії "люкс підвищеного комфорту", "суперлюкс".