Курс доллара Курс евро Курс рубля
 
 
г. Днепропетровск
ул. Баррикадная, 2/17 (за рестораном «Репортер»)
т/ф +380(56)371-72-72


г.Киев
т. +380(67)-560-71-39

   

Санаторий "Хорол" г.Миргород

{TOTAL_DAYS}
от 360

 

DSC_2644.jpgСанаторій «Хорол» об'єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишечнику як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення і відпочинку. Турботу про дітей, під час проходження процедур батьками, беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті.

 

_DSC0568.jpgУ санаторії проводиться ефективна реабілітація хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань, неперевершені результати дає лікування хворих з патологією жіночих статевих органів. Все актуальніше сьогодні стає лікування безпліддя подружніх пар. Саме після лікування в санаторії "Хорол" десятки дітей народилися в сім'ях, які страждали безпліддям. Також санаторій спеціалізується на реабілітації і оздоровленні вагітних жінок (від 12 до 32 тижнів). Це унікальне відділення заслуговує особливої уваги. Прекрасна природа, спокій, харчування екологічно чистими продуктами, увага досвідченого персоналу створюють надзвичайно сприятливі і комфортні умови для вагітних. Обстеження і лікування тут проводяться на найсучаснішому рівні. Індивідуально для кожної жінки складається комплексний план лікувально-оздоровчих заходів. У санаторії "Хорол" майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, але і підготуватися до пологів. Для цього у відділенні діє «Школа матері», мета якої полягає у формуванні навичок у майбутніх мам та усвідомлення батьківства у подружніх пар в період вагітності. 4e2b503d.jpgПід час лекцій, які проводять висококваліфіковані лікарі, майбутні мами набувають практичних навичок по знеболенню пологів і догляду за дитиною. 

 

Також успішно в санаторії лікують цукровий діабет, патології ендокринної системи, захворювання органів дихання, органів опори і руху, нервової системи.DSC_2256.jpg

У вартість путівки входить проживання, медичне обстеження, за обраним профілем, з використанням найсучаснішого діагностичного обладнання, ефективне лікування за новітніми методиками, дієтичне харчування екологічно чистими продуктами. За бажанням відпочиваючі можуть скористатися індивідуально розробленим харчуванням ресторанного типу.

 

Санаторій "Хорол" має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, торфогрязелікування, широкий спектр методик апаратної фізіотерапії: електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, інгаляції - використовуються інгаляції синглетним киснем та настоями лікарських трав, фітотерапія, лікувальний басейн з пасивним вертикальним витягненням хребта, літній відкритий басейн, кріосауна, солярій, сауна, які не тільки відновлять здоров'я, але й красу та молодість.

 

DSC_1446.JPGОткрБассейн.jpgТакож до послуг відпочиваючих кабінет спелеотерапії - спеціалізоване приміщення, умови якого максимально наближені до відомих солотвинських природних соляних печер. Призначається при захворюваннях бронхо-легеневої системи: бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом; ішемічна хвороба серця; післяінфарктні стани; гіпертонічна хвороба; нейроциркуляторна вегето-судинна дистонія; неврози і неврозоподібні стани; захворювання шкіри: псоріаз і нейродерматити.

 

Кабінет пневмопресингу - для лікування облітеруючого атеросклерозу, варикозного розширення вен, лімфостазу, цукрового діабету, остеохондрозу, дисциркуляторної енцефалопатії. Щороку тут впроваджується 2-3 нових лікувальних методики.

 

DSC_2687.jpgСанаторій «Хорол» має власний автоматичний бювет мінеральної води, кабінети озокеритолікування, центр механотерапії де до Ваших послуг велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кеттлер», сучасний зал ЛФК оснащений дошкою Євмінова та інше спортивне знаряддя, які дають прекрасні результати при остеохондрозах, артрозі, сколіозах, порушеннях постави. Також при лікуванні цієї патології використовують нові методики: ударно-хвильову терапію, лікування захворювань хребта апаратом тракційної терапії «Ормед-професіонал», загальну магнітотерапію. Санаторій має власний спортивний майданчик з комбінованим майданчиком для гри в волейбол, баскетбол, міні-футбол, 2 майданчики для гри в бадмінтон та настільний теніс, а також доріжки «Бадьорості та витривалості». Крім того, відпочиваючі користуються майданчиком для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол на загально-курортному спортивному комплексі.

 

P1180250.JPGДля проведення процедур дозованої ходьби використовується один внутрішньо санаторний маршрут загальною протяжністю 600м., та 2 загально-курортні маршрути протяжністю 1700м., та 4000м. Весь процес проведення занять з різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря ЛФК та інструкторів ЛФК.

 

До послуг відпочиваючих Курортна поліклініка оснащена найсучаснішим діагностичним обладнанням кращих світових виробників та краща в Україні загальнокурортна Бальнеогрязелікарня.

 

Санаторії "Хорол" має власну їдальню з європейським дизайном і ситемою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

В комплексній терапії використовуються дієти 1, 2, 4, 5, 5п, 8, 9 ПР. Харчування в санаторії чотириразове, а по окремим дієтам (5П, 9, ПР,) - подрібнене шестиразове.

 

Санаторій «Хорол» приємно здивує Вас гостинністю і високою кваліфікацією лікарів та персоналу, які подбають, щоб оздоровниця стала для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень!

 

УВАГА! Вказані ціни дійсні для громадян України з 1.01. 2016р. 
Ціни для іноземних громадян вказані нижче. 


Санаторії 
Номери
Відділення санаторіїв:Тип харчуванняВАРТІСТЬ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ 
з ПДВ в грн.
ДЛЯ ДІТЕЙ 
віком до 18 років на основне місце, а також 
ДЛЯ ІНВАЛІДІВ 
без ПДВ
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Полтава» 
«Хорол» 
2-місний «Економ» 
2 bed «Ekonomy» 
Профільні відділення:2 особи в номерістандартне360 
330
Реабілітаційні відділення:2 особи в номерістандартне390358
«Миргород» 
2-місний «Економ+» 
2 bed «Ekonomy+» 

Профільне відділення: 
Захворювання органів травлення 
2 особи в номерістандартне372341
«Полтава» 
2-місний «Економ» 
2 bed «Ekonomy» 
Реабілітаційне відділення: 
Хворих, які перенесли травми, оперативні втручання і захворювання кістково-м'язової системи 
2 особи в номерістандартне390358 
«Хорол» 
2-місний «Економ» 
2 bed «Ekonomy» 
Профільне відділення: 
Захворювання жіночих статевих органів
2 особи в номерістандартне390358
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Полтава» 
«Хорол» 
2-місний «Стандарт 
покращений» 
 2-bed STD 
 «Standard» 
Профільне відділення2 особи в номерістандартне402369
Реабілітаційні відділення2 особи в номерістандартне432397
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Полтава» 
«Хорол» 
1-місний «Економ»   
  single STD «Ekonomy»   
Профільне відділення1 особа в номерістандартне456418
Реабілітаційні відділення1 особа в номерістандартне486446

«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Хорол» 
1-місний «Покращений»
single STD 
 «Improved»
 

Профільне відділення1 особа в номерістандартне516473
Реабілітаційні відділення1 особа в номерістандартне546501

«Полтава» 
«Миргород» 
1-місний «Покращений»
single STD 
 «Improved»
 

Профільне відділення1 особа в номерістандартне558512
Реабілітаційні відділення1 особа в номерістандартне588540
«Березовий гай» 
«Хорол» 
2-кімн. з усіма зручностями 
2-місн. 
2-room. 2-bed LDX-Deluxe 
Профільне відділення2 особи в номерістандартне504462
Реабілітаційні відділення1 особа в номерістандартне534490
«Миргород» 
«Хорол»
«Люкс А Стандарт» 
2-кімнатний, 2-місний 
«Lux A Standard» 
Suite 
2 особи в номерілюксове516473
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Полтава» 
«Хорол»
«Люкс А Покращений» 
2-кімнатний, 2-місний 
«Lux A Improved» 
Suite 
2-bed, 2 people 
2 особи в номерілюксове558512
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Хорол»
«Люкс А підвищеної комфортності» 
2-кімнатний, 2-місний 
«Lux A  Superior» 
Suite  
 2-bed, 2 people 
2 особи в номерілюксове636583
«Полтава»«Люкс В покращений» 
3-кімнатний, 2-місний 
«Lux B Improved»  
 3-room, 2 people 
2 особи в номерілюксове654600
«Миргород» 
«Полтава»
«Люкс В підвищеної комфортності» 
3-кімн., 2-місний 
«Lux B Superior»  
 3-room, 2 people 
2 особи в номерілюксове816748
«Березовий гай» 
«Миргород» 
«Хорол»
«Люкс С Стандарт» 
1-кімнатний, 1-місний 
«Lux C Standard»  
 single 
1 особа в номерілюксове648 
594
«Хорол»«Люкс С Покращений» 
1-кімнатний, 1-місний 
«Lux C Superior»   
 single 
1 особа в номерілюксове756693
«Березовий гай» 
«Миргород»
«Люкс Д Покращений» 
2-кімнатний, 1-місний 
«Lux D «Improved»   
 2-room, 1 person 
1 особа в номерілюксове816748
«Миргород»«Люкс ВР підвищеної комфортності» 
4-кімн., 3-місний 
«Lux VR Presidential Suite»  
 4-room, 3 people 
3 особи в номерілюксове924847
УВАГА! Важлива інформація 

- При скороченні терміну перебування (менше ніж 21 день), доплата становить 42 грн. за дорослого та 40 грн. за дитину. 
- При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу - 30 гривень з ПДВ, для дітей та інвалідів - 28 грн. без ПДВ. 
- Вартість бронювання 1-місних, покращених номерів та номерів "Люкс" становить - 100 грн. з 1 особи. 
- Вартість послуги проживання для дітей встановлена зі знижкою від затверджених цін: у віці до 4 років -  60%,  з 4 до 10 років - 50% ; з 10 до 18 років - 30%; 
- Вартість путівки для дітей при розміщенні на приставному ліжку становить: до 10 років - 50%  від вартості путівки; від 10 до 16 років - 70%; від 16 до 18 років - 80% . 
- Послуга харчування для дітей до 4 років - 68 грн/добу; 
- Доплата за користування кондиціонерами в кімнатах: в одномісній однокімнатній «STD-Стандарт», одномісній однокімнатній «STD-Стандарт +», одномісній однокімнатній «Економ» -  12 грн.; у двомісній  однокімнатній «STD-Стандарт», двомісній  однокімнатній «Економ» - 6 грн. за 1 л/день. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН 

Партнер та офіційний представник курорту «Мигород» за кордоном - 
ТОВ «Медичний центр «Ар'ана Медікал Топ Груп»
 
Тел.: + 380-93-807-22-22+ 380-93-807-22-22 
Е-mail: dr.rokai@dr.com 

Вартість санаторно-курортних послуг для іноземних громадян по санаторіях  ПрАТ «Миргородкурорт» 

 

Тип номера

Вартість 
в $ США

Вартість 
в $ США

Вартість 
в $ США

Санаторно-курортні послуги

За 1особу 
за добу

(проживання, харчування, лікування)

За 2 особи 
за добу
 
(1особа(проживання, харчування, лікування) 
+ 1 супрово-джуюча особа (проживання, харчування)

За 2 особи 
за добу
 
(1 особа + 1 супрово-джуюча особа (проживання, харчування, лікування)

1- кім. 1-міс. «Покращений» - 
1-
room, single, «Improved - STD-Standard»

35

52

66

2- кім. 1-міс «Люкс Покращений» - 2-room, single, «Improved Suite»

45

67

82

2-кім. 2-місн «Люкс підвищеної комфортності» - 2-room, double, 
«
Suite of Superior Comfort»

65

98

117

3-кім. 2-місн «Люкс покращений» - 3-room, double,  «Improved Suite»

75

113

135

CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype