Курс доллара Курс евро Курс рубля
 
 
г. Днепропетровск
ул. Баррикадная, 2/17 (за рестораном «Репортер»)
т/ф +380(56)371-72-72


г.Киев
т. +380(67)-560-71-39

   

Вихідні у задоволення

Чехія, Австрія
4 дня
Звоните
Вихідні у задоволення
Прага у вартості туру 

 

 

Виїзд 

*17.06, *01.07, *15.07, *29.07, *05.08, 
*19.08, 26.08, 09.09, 16.09

Тривалість туру

4 дні

Місто відправки

Львів

Країни

Чехія, Австрія

Маршрут туру

Львів – Прага – Відень - Львів

Віза

Чеська

 

 

1 день

16.00 Зустріч та реєстрація туристів керівником групи
16.30 Виїзд зі Львова, перетин кордону
Нічний переїзд у Чехію

2 день

Зупинка на сніданок.
Ласкаво просимо у Прагу!
Запрошуємо на оглядова екскурсію «Смарагди Праги». Прагу можна описувати нескінченно. Це одне з найбільших міст Центральної Європи і багатовікова столиця Богемії. Це мости, собори, позолочені башти і церковні куполи, які відбиваються у водах Влтави вже більше 10 століть. Це майже не постраждалий під час Другий світовий війни середньовічний центр з маленькими вуличками і двориками, незліченними шпилями і лавками. І нарівні з цим Прага — сучасне і жваве місто, повне молодої енергії, музики, культури у всіх її проявах і ресторанів високої кухні. Багато хто вважає Прагу найкрасивішим містом Європи.
Поселення в готель. Пересування по Празі громадським транспортом. У вільний час пропонуємо відвідати:
Факультативну екскурсію «Атмосфера Пражського граду» (15є/10є). Прага — місто, в яке закохуєшся без пам'яті і приїжджаєш знов і знов. Уява про Прагу буде неповною, якщо не відвідати Пражський град, фортецю міста Праги, резиденцію чеських королів, деяких імператорів Священної Римської імперії. Пражський град розташований в Градчанах на високому пагорбі, з якого відкриваються приголомшливі види на місто. Під час екскурсії ми побачимо готичний кафедральний Собор Святого Віта, Королівський палац, Страговський монастир, базиліку Святого Іржі (Георгія), Королівський сад та інше.
- Факультативну екскурсію «Знайомство з Влтавою на кораблику з швецьким столом» (25є). Живописна Влтава чудова в любий час дня і ночі, а набережні  уздовж її берегів і мости  є справжніми витворами архітектурного мистецтва.
- Факультативну екскурсію «Таємниці Праги» (15є). Під час екскурсії екскурсовод перевдягнений у старовинний костюм з факелом, що буде підсвічувати нам дорогу познайомить нас з містичними історіями Праги. Ми побачимо місто зовсім з іншої сророни та прогуляємось вузенькими вуличками, з якими до того знайомі не були.
Повернення в готель.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю, переїзд у Відень
Переїзд у Відень, екскурсія «Віденський вальс» (15є). Це місто вважається одним з найчарівніших у Європі, яке обов'язково варто відвідати кожному. Ми познайомимось з пам’ятками австрійської столиці: Віденською Державною Оперою, яка є прекрасним прикладом такого архітектурного стилю, як бароко, Хофбургом, який являється старою резиденцією Габсбургів, які правили Австро – Угорською імперією, відвідаємо площу Марії Терезії, Собор Святого Стефана, вік якого перевищує 800 років та багато іншого. Відень - одне з небагатьох міст, яке може похвалитися власною кухнею. Віденський шніцель, віденські сосиски, яблучний штрудель, віденська кава і торт "Захер" це все, що неодмінно скоштувати кожному туристу.
У вільний час пропонуємо:
факультативну екскурсію «Імператорська Скарбниця» (20є/15є, вхідні квитки входять у вартість екскурсії). Ви побачите унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть. Тут є ріг єдинорога, "чаша Грааля", корона імператорів священної Римської імперії, смарагд вагою близько півкіло, люлька сина Наполеона Бонапарта, австрійська корона, безліч артефактів Страстей Господніх: дерев’яний фрагмент Хреста, хустинка Вероніки з відбитком лику Христа, один з цвяхів, якими розпинали Ісуса, а також фрагмент Плащаниці, зуб Іоанна Хрестителя, фрагмент тріски від люльки, у якій колисали Спасителя, фрагмент тканини зі скатертини, якою був вкритий стіл Тайної Вечері тощо...
Збір групи. Переїзд в Будапешт.
Пропонуємо факультативну екскурсію «Зачаровуючий Дунай» (15є). Ми познайомимось з вечірнім Будапештом, пропливемо під самим відомим мостами, сфотографуємо найкращі панорами міста. А екскурсовод розповість усе саме найцікавіше.
Збір групи, нічний переїзд по території, Угорщини.

4 день

Перетин кордону
Час прибуття до Львова орієнтовно 12.00 ( залежить від проходження кордону).

 

 


Вартість туру

 

 

Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

Більше 6 тижнів

75€

70€

Більше 5 тижнів

85€

80€

Більше 4 тижнів

90€

85€

Менше 4 тижнів

95€

90€

Доплата за одномісне проживання – 15 євро

 

 

 Гарантований аванс на факультативні програми – 10€
* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10€.

У вартість включено:
• страховий поліс (груповий)
• у випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• Екскурсія по Празі 

Додатково оплачується:
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• Консульський збір 35 €+візовий центр
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Надання візової підтримки – 10€

Примітка:
- Факультативні екскурсії підтверджуються при групі не менше 25 чол;
- Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вхідних білетів;
- Туристи обідають та вечеряють у вільний від екскурсій час;
- Туристична компанія-оператор не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори і ремонти на дорогах та погодні умови;
- Компанія-оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

 

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати