Курс доллара Курс евро Курс рубля
 
 
г. Днепропетровск
ул. Баррикадная, 2/17 (за рестораном «Репортер»)
т/ф +380(56)371-72-72


г.Киев
т. +380(67)-560-71-39

   

За емоціями в Європу…

Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Угорщина
5 дней
€170.00
За емоціями в Європу…
Прага і Мюнхен у вартості туру 

Без нічних переїздів

 

 

Виїзд 

16.06, *30.06, *14.07, *28.07, *04.08, 18.08, 15.09

Тривалість туру

5 днів

Місто відправки

Львів

Країни

Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Угорщина

Маршрут туру

Львів – Краків – Прага – Регенсбург – Мюнхен – Нойшванштайн – Відень – Будапешт – Мішкольц-Тапольце – Львів

Віза

Чеська

 

 

1 день

7.00 Зустріч та реєстрація туристів керівником групи
8.30 Виїзд зі Львова, перетин кордону
При вдалому проходженні кордону оглядова екскурсія «Таємниці Кракова» (10є). Це місто польських королів із цікавою багатостолітньою історією та старовинною європейською архітектурою. Краків називають культурною столицею Польщі, ним пишається кожен його мешканець. Наша екскурсія пройде в старій центральній частині міста. Ми пройдемо королівською дорогою та познайомимось з Барбаканом, Флоріанськими воротами, ринковою площею, торговою площею – Сукєніце, Маріанським костелом, Ратушею, Домініканським собором, Вавелем та ін.
Переїзд та поселення в транзитний готель на території Чехії.

2 день

Сніданок, виселення з готелю Сніданок, виселення з готелю.
Ласкаво просимо у Прагу!
Запрошуємо на оглядова екскурсію «Смарагди Праги». Прагу можна описувати нескінченно. Це одне з найбільших міст Центральної Європи і багатовікова столиця Богемії. Це мости, собори, позолочені башти і церковні куполи, які відбиваються у водах Влтави вже більше 10 століть. Це майже не постраждалий під час Другий світовий війни середньовічний центр з маленькими вуличками і двориками, незліченними шпилями і лавками. І нарівні з цим Прага — сучасне і жваве місто, повне молодої енергії, музики, культури у всіх її проявах і ресторанів високої кухні. Багато хто вважає Прагу найкрасивішим містом Європи.
У вільний час пропонуємо відвідати:
- Факультативну екскурсію «Атмосфера Пражського граду» (15є). Прага — місто, в яке закохуєшся без пам'яті і приїжджаєш знов і знов. Уява про Прагу буде неповною, якщо не відвідати Пражський град, фортецю міста Праги, резиденцію чеських королів, деяких імператорів Священної Римської імперії. Пражський град розташований в Градчанах на високому пагорбі, з якого відкриваються приголомшливі види на місто. Під час екскурсії ми побачимо готичний кафедральний Собор Святого Віта, Королівський палац, Страговський монастир, базиліку Святого Іржі (Георгія), Королівський сад та інше.
- Факультативну екскурсію «Знайомство з Влтавою на кораблику з швецьким столом» (25є). Живописна Влтава чудова в любий час дня і ночі, а набережні  уздовж її берегів і мости  є справжніми витворами архітектурного мистецтва.
Факультативну екскурсію «Таємниці Праги» (15є). Під час екскурсії екскурсовод перевдягнений у старовинний костюм з факелом, що буде підсвічувати нам дорогу познайомить нас з містичними історіями Праги. Ми побачимо місто зовсім з іншої сророни та прогуляємось вузенькими вуличками, з якими до того знайомі не були.
Збір групи, поселення в транзитний готель на території Чехії.

3 день

Сніданок, виселення з готелю, преїзд в Регенсбург.
Пропонуємо екскурсію «Знайомтесь Регенсбург» (15є). Це - невелике місто в Німеччині, що має багатовікову історію. Він розташувався на злитті двох річок - Дунай і Реген, в найпівнічнішому вигині Дунаю. Тут можна побачити Регенсбургский Собор, Старе місто і Ратушу, Церкву Святого Якоба, Церкву Іоанна Крестителя і безліч інших древніх споруд. У місті зберігся Кам'яний міст, побудований ще в 1135-1146 роках, а Абатство Святого Эммерама вважається одним з найдавніших в Німеччині.
Переїзд в Мюнхен.
Пропонуємо факультативну екскурсію «Замок Нойшванштайн» (35є). Поблизу містечка Фюссен в південно-західній Баварії, недалеко від австрійського кордону розташовується величний замок Нойшванштайн, він зачаровує з першої секунди знайомства. Це дивовижне творіння Людвіга II Баварського, улюбленого німцями "казкового короля", самотньої і ранимої людини з трагічною долею. Це одне з найкрасивіших місць Німеччини і одне з самих історично важливих місць.
Оглядова екскурсія «Мюнхен – столиця Баварії». Це місто, де мешкає більше 1,4 млн. чоловік, є третім за величиною містом Німеччини Тут Вас чекає цілий ряд пам'яток на будь-який смак. Баварці зберігають свою культуру і традиції. В дні національних свят, зокрема, під час Октоберфеста жителі міста надівають національний одяг: чоловіки - шкіряні брюки, а жінки - національні сукні з фартухом "дирндл". Мюнхен - місто музеїв і картинних галерей. У них зберігаються роботи великих майстрів Європи XVIII - XIX століть, таких як Дюрер, Рембрандт, Рубенс і Леонардо да Вінчі.
Збір групи, переїзд в транзитний готель на території Австрії.

4 день

Сніданок, Виселення з готелю, перїзд у Відень.
Екскурсія «Віденський вальс» (15є). Це місто вважається одним з найчарівніших у Європі, яке обов'язково варто відвідати кожному. Ми познайомимось з пам’ятками австрійської столиці: Віденською Державною Оперою, яка є прекрасним прикладом такого архітектурного стилю, як бароко, Хофбургом, який являється старою резиденцією Габсбургів, які правили Австро – Угорською імперією, відвідаємо площу Марії Терезії, Собор Святого Стефана, вік якого перевищує 800 років та багато іншого. Відень - одне з небагатьох міст, яке може похвалитися власною кухнею. Віденський шніцель, віденські сосиски, яблучний штрудель, віденська кава і торт "Захер" це все, що неодмінно скоштувати кожному туристу.
У вільний час пропонуємо:
факультативну екскурсію «Імператорська Скарбниця» (20є/15є, вхідні квитки входять у вартість екскурсії). Ви побачите унікальне зібрання реліквій династії Габсбургів, що знаходилась при владі майже 7 століть. Тут є ріг єдинорога, "чаша Грааля", корона імператорів священної Римської імперії, смарагд вагою близько півкіло, люлька сина Наполеона Бонапарта, австрійська корона, безліч артефактів Страстей Господніх: дерев’яний фрагмент Хреста, хустинка Вероніки з відбитком лику Христа, один з цвяхів, якими розпинали Ісуса, а також фрагмент Плащаниці, зуб Іоанна Хрестителя, фрагмент тріски від люльки, у якій колисали Спасителя, фрагмент тканини зі скатертини, якою був вкритий стіл Тайної Вечері тощо...
Збір групи. Переїзд в Будапешт.
Пропонуємо факультативну екскурсію «Зачаровуючий Дунай» (15є). Ми познайомимось з вечірнім Будапештом, пропливемо під самим відомим мостами, сфотографуємо найкращі панорами міста. А екскурсовод розповість усе саме найцікавіше.

Поселення в готель.

5 день

Сніданок, виселення з готелю.
Переїзд в Мішкольц-Тапольц, відвідування купальні (вхідний квиток 1800фр = 6,5є) Особлива привабливість купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами печерах. До печерної купальні відноситься також відкрите термальне озеро, живиться теплими джерелами, насиченими різними газами. За висновком лікарів, повітря печери надає оздоровчий вплив при катаральних утрудненнях дихання, астмі.
Збір групи, переїзд по території Угорщини.
Перетин кордону.
Прибуття у Львів орієнтовно в 23.00 (залежить від проходження кордону)

 

 


Вартість туру

 

 

Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

Більше 6 тижнів

175€

165€

Більше 5 тижнів

180€

170€

Більше 4 тижнів

185€

175€

Менше 4 тижнів

195€

185€

Доплата за одномісне проживання –  20євро за 1 ніч


Гарантований аванс на факультативні програми – 10€
* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата – 15€

У вартість включено:
• страховий поліс (груповий)
• у випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• Екскурсії по Кракову, Амстердамі, Парижу
 

Додатково оплачується:
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
• Консульский збір 35є+20є візовий центр
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Надання візової підтримки – 10€

Примітка:
- Факультативні екскурсії підтверджуються при групі не менше 25 чол;
- Туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вхідних білетів;
- Туристи обідають та вечеряють у вільний від екскурсій час;
- Туристична компанія-оператор не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори і ремонти на дорогах та погодні умови;
- Компанія-оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати